Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha eddig hason aludtam világ...

Ha eddig hason aludtam világ életemben, meg tudom szokni a hanyatt fekvést?

Figyelt kérdés
Sosem tudtam elaludni csak hason, de reggelre most már eléggé ráncosan ébredek, összegyűrődik az arcom. Ezért átszoknék a hanyatt alvásra, de akárhányszor próbáltam nem tudtam úgy elaludni. Mit gondoltok egy idő után megszokom majd és elalszom úgy is? Buta kérdés, de most engem ez foglalkoztat.
2012. okt. 19. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem sikerült megszokni.

Én is jóval nehezebben tudtam elaludni háton fekve, mint hason, amikor meg sikerült, általában alvási paralízis lett a vége. Úgy döntöttem inkább fájjon reggelente a bordám, alszom továbbra is hason...

2012. okt. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nos, eleinte én se bírtam háton fekve aludni, bevallom kicsit tovább tart most is így álomba szenderülni, de megszoktam. Azért szoktam rá, mert hanyatt fekve nem alszom el (annyira) a hajam, és némiképp könnyebben is ébredek.
2012. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!