Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hányok fogmosáskor?

Miért hányok fogmosáskor?

Figyelt kérdés
Nem tudtam, hogy milyen kategóriába tegyem.... Soha nem volt ilyen problémám, de mióta kollégista lettem, azóta nem tudok normálisan fogat mosni. Még a fogmosás úgy ahogyan megy (bár már úgy is hányingerem van tőle), de öblögetni már abszolút nem tudok, mert elhányom magam. Fogalmam sincsen, hogy mi lehet ennek az oka. Ugyanolyan fogkrémet, fogkefét használok, mint korábban. Ásványvízzel is ez a helyzet, nem csak a csapi vízzel.
2018. szept. 29. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy terhes vagy? Nekem akkor volt ilyen..
2018. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem.
2018. szept. 29. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell tövig ledugni.
2018. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez valami pszichés dolog lehet. Stresszként érhetett, hogy kolis lettél és ilyen furcsán ütött ki. Egy idegen helyen kell lenni, idegenek között és önállóan ellátni magad. Sokan szorongnak ettől a gondolattól, mégha nem is ismerik be maguknak.
2018. szept. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!