Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sose vagyok igazán részeg, de...

Sose vagyok igazán részeg, de könnyen hányok az alkoholtól. Miért?

Figyelt kérdés

Nos, bármikor mikor annyit iszom mint haverjaim, akkor ők már majdnem az asztalon táncolnak, meg nem állnak lábukon, mikor én még teljesen koherens vagyok, és vonalon is végig tudok sétálni. Ettől független, kis idővel rá, elkezd melegedő érzésem lenni, majd elég sokszor hányással végződik. Még ez után is tiszta a tudatom, logikus, tudok hazautat tervezni, még ha hányás után kicsit már érzem a szédelgést. De sose maradt ki semmi, egy perc se.


Kérdés: mitől lehet, hogy igazán részeg sosem tudok lenni, mert korábban visszajön a dolog?

Korai 20as éveimben vagyok, s egész nagy darab


2018. máj. 14. 22:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Még nem vagy gyakorlott alkesz. Ők ugyanis már nem hánynak, mert a szervezetük hozzászokott a piához.
2018. máj. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!