Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a hátam? (sos lent)

Mitől fájhat a hátam? (sos lent)

Figyelt kérdés
A lapockamnal egy csomó szeruseg van másik oldalt is csak kisebb meg sok helyen vannak még barátnőm meg maszirozott, ő vette észre azóta fáj, zsírcsomo? Ugrál ha meg nyomom
2018. okt. 2. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ugrál, akkor jó eséllyel zsírcsomó, de menj el orvoshoz megnézetni, mert ezt itt nem tudja senki biztonsággal megmondani.
2018. okt. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A zsírcsomók soha sem szoktak ugrálni,ezt az idegvégződés teszi ,az ott lévé izomzattal .
2018. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Daganat is lehet akár gondolom
2018. okt. 2. 19:01
 4/8 anonim ***** válasza:
2-es téved, a zsírcsomó mozgatható a bőr alatt, azaz "ugrál". Többek között erről ismerhető fel, de egy orvos többet mond. Kérdező keress rá arra, hogy lipóma.
2018. okt. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Semmi ilyen tünetem nincsen ami a lipoma tünetei lennének
2018. okt. 2. 20:11
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak hogy mozog és fáj és ha meg nyomom el zsibbad a kezem picit néha
2018. okt. 2. 20:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig esélyes a lipoma vagy a steatocystoma, mindkettő jóindulatú elváltozás.
2018. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Elképzelhető(ha pozitívan nézzük), hogy csak beállt egy izom, szóval szét lehet maszírozni. A tesómnak is volt ilyen. Lényeg, hogy nem igazán szabad mozgatni, inkább fél percig nyomni a legközepét. Az lehet hogy segít.
2018. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!