Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől fájhat a hátam. Illetve...

Mitől fájhat a hátam. Illetve a karom?

Figyelt kérdés
Elképesző fájdalmat érzek a karomban, illetve a hátam felső részében, akár mit emelek neg, ez konkrétan úgy néz ki, hogy egy kiló kenyér emelésétől is le akar szakadni a karom, a hátam meg be akar lyukadni. 4napja szenvedek vele. Nem emlékszem, hogy megemeltem volna magam, vagy úgy mozdultam volna. Már péntek van így nem tudok orvoshoz menni, ügyeletre pedig ezzel nem szívesen mennék. Tudna nekem segíteni, hogy miért fájhat?' 24/L

2018. ápr. 6. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem HÍVD fel az ügyeletet! Hátha, telefonban tudnak segíteni. Mérj lázat is. Lehet tüdőgyulladás is, de lehet idegbecsípődés is. Ha telefonban nem tudnak segíteni, inkább menj be az ügyeletre mondjuk holnap délelőtt, mert ilyen panaszokkal látatlanban, vizsgálat nélkül senki sem fogja tudni konkrétan megmondani, hogy mi bajod.
2018. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyakcsigolyák.
2018. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nyaki gerincsérv, mert rossz a tartásod

Elmehetsz röntgenre, mri re, ortopédiára, reumatológushoz, de ez az.

2018. ápr. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!