Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Attól hogy dagadt vagyok, még...

Attól hogy dagadt vagyok, még felvesznek a seregbe?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam azon, hogy katona legyek, de félek hogy gátol benne a testalkatom.

Ha ilyen vagyok is felvesznek?



2018. okt. 7. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer azt olvastam,hogy 150kg a súlyhatár.Keress rá google-be.
2018. okt. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van, ahol szigorúak a feltételek, pl. vadászpilóta, itt nyilván nem lehetsz egy adott súly felett, mert nem férnél be a fülkébe+a gép szempontjából sem mindegy a felszállótömeg, amiben te is benne vagy)

De szerintem ha alapból teljesíted a fizikai alkalmasságit (nagyon kövéren nem fog menni sajnos), akkor nem lesz nagy baj, nincs annyi megfelelő jelentkező, hogy válogassanak még köztük is.

2018. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Hogyne gátolna, több fizikai alkalmassági tesztet teljesítened kell, hogy felvegyenek a katonaságba. Ha valóban katona akarsz lenni, hozd magad formába. Érdekes látvány lenne egy egyenruhás Gombóc Artúr aki gépkarabélyt szorongatva gurul a harcmezőn, nem gondolod?
2018. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szakácsnak miért ne lenne jó ?
2018. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!