Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezt még én is alig hiszem el...

Ezt még én is alig hiszem el de ma megittam 5 doboz Monster energiaitalt. Lesz ettől vmi bajom? Én nem hinném

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
fel gfyorsulsz
2010. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*gyorsulsz :D
2010. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szívrohamot vagy szívburokrepedést kaphatsz! Nehogy még egyszer megpróbáld! Most éppen gőzerővel dolgozik a májad hogy kiszűrje a mérget (mert az), de lehet hogy nem fog teljesen menni. Mindenesetre azonnal fordulj orvoshoz, vagy hívj mentőt, ha: szédülsz, nyomó, szorító érzést érzel a mellkasodban, zsibbad a kezed/lábad, nem látsz jól. Tehát ha bármelyik panasz fellép, azonnal mentő vagy orvos, de inkább mentő!

Dav

2010. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szerencsére nem volt semmi probléma. többet nem csinálok ilyet. tényleg butaság volt. sőt már nem is iszok soha energiaitaalt. megijesztett ez a szívroham meg szívbuborék
2010. jún. 24. 10:31
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szívbuborék, hanem szívburokrepedés... egyébként jól teszed, ha nem iszol többet.

Dav

2010. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szívbuborék :D Amúgy, ha nem viszed túlzásba nem lehet bajod belőle, én általában szombat esténként szoktam egyet inni mikor bulizni megyünk, vagy ha fent akarok maradni egy filmen. De azért 5-öt egyszerre meginni túlzás, szerintem is. Egyébként vannak nem is olyan drágán (nálunk a kisboltba 270 ft) csökkentett taurin és/vagy koffeint tartalmú ún. Bio energiaitalok, tartalmazzák ezeket csak kisebb arányban, de az ízük ugyanolyan finom, sőt, nem olyan mű.
2010. nov. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szivbuborek :DDDDD
2016. aug. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jesszusom!!! 270 forint a bio Eital ami kb 2 deciiii csak? Inkabb a szivbuborek xD
2016. aug. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azóta ittál energiaitalt? 12 év telt el a fogadalmad óta.
2022. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!