Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megittam egy energiaitalt,...

Megittam egy energiaitalt, ami szavatossága 2 hónappal ezelőtt lejárt. Lehet tőle bajom?

Figyelt kérdés
nemtudom, nem szabadul fel benne vmi anyag ienkor?:S help plz
2010. jan. 4. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel konzerves nemvalószínű hogy megromlott. 2 hónap ilyen dolognak nagyon kevés :) az csak azért van ráírva mer addig garantálják h olyan marad. De pl lehet venni Budán (már nem tudom pontosan hol) raktárból lejárt szavatosságú üdítőket raklapszámra és igazából semmi baja nincsen.

Ne aggódj nem lesz bajod :)

2010. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem abban még iható állapotban is elég sok fura anyag van, úgyhogy ha eddig nem lett, nem is lesz tőle bajod
2010. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat :)
2010. jan. 4. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
én a dunán találtam egy dobozal sértetlenül sose ittam még ithon kb felit megitam nemvolt annak baja kb 5percre éreztem hogy ojan feszül felfokozodva érzem magam ugyhogy van abban valami mert egy kávétol nem szokam jesmit érezni egyépként öreganyámékse ittak ijen italokat ez a fiataloknakvan kitalálva és döl a pénz sajnos aszt hiszik ez, jó én mindenap eresztek kancsoba vizet és abol szoktun inni én eszt látam régen az ebédlöasztalon de aszt isztok amik akkartok lenni nagyobb részünk vizbölvan?
2010. jan. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Húú banyek, az utolsó válasz nem semmi. :D


Amúgy semmi bajod nem lesz, habár azt olvastam valahol, hogy az energiaital egy hónap alatt tisztul a szervezetből, utána kéne olvasni, hogy tényleg így van-e. :)

2010. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!