Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a no-spa nem hasznàl...

Ha a no-spa nem hasznàl vehetek be rà cataflamot?

Figyelt kérdés
Sziasztok nagyon görcsöl a hasam mert megjött. Màr vettem be kèt db no-spàt fèl òra különbsèggel. Kb 1 òra telhetett el azòta. Nem szűnik a fàjdalom,kène mennem dolgozni,jò lenne ha elmulasztanà ezt a fàjdalmat valami gyògyszer. Vehetek be rà cataflamot? Vagy vàrjak mèg?

2018. okt. 9. 18:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Szia utolsò,köszönöm a vàlaszod.szòval akkor bevehetek 2 db no-spàt ès egy ibuprofent? Az ùgy hasznàl neked?

Egyèbkènt ràvettem a 2 no-spàra a catafalamot...szenvedtem kb mèg fèl òràt,elèg nehezen hatott ès nem is teljesen :( de elviselhető volt legalàbb. Tudom hogy ezzel együtt kell èljünk mi nők de ez valami borzalom.nagyon le tud verni a làbamròl ès nagyon tudok szenvedni :( màr 24 èves vagyok de mèg nem jöttem rà arra a gyògyszer kombinàciòra ami jòl hasznàlna.ezt akkor majd kipròbàlom,köszönöm szèpen mègegyszer :)

2018. okt. 10. 05:06
 12/14 anonim ***** válasza:
sziasztok! en is eléggé szenvedek mar honapok ota menstruáció idejen, de nem volt ez mindig igy. elkezdtem utanaolvasni, es a nagyon fajdalmas menstruáció bizony nem normalis. en is most megyek magam kivizsgaltatni, es ezt javaslom nektek is. endometriozis is lehet a hatterben. :(
2019. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha az első egy-két nap fájdalmas, az normális. Endometriózis esetén az egész menstruáció végig fájdalmas, én úgy tudom. De persze kivizsgáltatni sosem árt.


Én úgy tapasztaltam, hogy akkor fáj igazán durván és sokáig a hasam, ha valamiért stresszes vagyok. Akkor nem is mindig hat a gyógyszer eléggé. Általában jól működik úgy, hogy az első adagot (ami 80 mg drotaverin, vagyis No-SPA, és 400 mg ibuprofen) rögtön beveszem, mikor az első, legenyhébb kis görcsöt megérzem. Utána kb. 8 óra múlva kell mégy egy adag, és ennyi, viszlát a következő hónapban. Ha pedig elmegyünk aznap kirándulni, mikor meg kéne fájdulnia, és gyalogolunk egész nap, akkor nem is fáj egyáltalán. Csak sajnos ez egy munkanapon nem feltétlen oldható meg.

2019. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem normális, ha mozdulni sem birok, hanyok, es ájulás kozeli allapotban vagyok menstruacio idejen, akkor sem, ha ez "csak" 1-2 napig tart.
2019. okt. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!