Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért olyan fontos az egészség...

Miért olyan fontos az egészség? Ill definiáljuk: milyen szintű egészség fontos?

Figyelt kérdés
2018. okt. 16. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A jó közérzet és a teljes funkcionalitás (látás-hallás-mozgás stb.).
2018. okt. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy a saját példámmal éljek: 28 évesen 30 kg súlyfelesleggel, mozgásszegény életmóddal, szemét kaját zabálva, úgy, hogy dohányoztam is, egy beteg 50 éves öregasszonynak éreztem magamat. Nehezen jártam, állandó fáradtság gyötört, állandóan éhes voltam, nem volt kedvem és energiám semmire, nem volt kedvem kimozdulni, nem volt kedvem az emberekhez. Most, hogy egészségesen élek, tele vagyok energiával, fiatalnak érzem magam, szebb a hajam, a bőröm, több kedvem van élni, és sokkal jobban megvalósítom a céljaimat. Sajnos meg kellett tapasztalnom magamon hogy rájöjjek, milyen fontos egészségesnek lenni.
2018. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem elengedhetetlen az egészség, ha kieggyensúlyozott és jó közérzetet akarsz. Ha már éltél egészséges életet akkor tudod, hogy az egészségtelen életmód mennyi hátránnyal jár: lustaság, gyakori megbetegedés, emésztés zavar, mentális problémák stb.. Egyszóval megnehezíti az életedet, illetve lehet meg is rövidíti.


Az hogy kinek milyen szinten van szüksége a sportra, az attól függ kinek milyen a genetikai felépítése. De szerintem a nap fő táplálkozásai ra való odafigyelés és napi mozgás senkinek sem fog megártani.

2018. okt. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!