Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha úgy gondolom nyelőcsőgyulla...

Ha úgy gondolom nyelőcsőgyulladásom lehet, mégis kihez forduljak, ha a házi orvos nem nagyon segít?

Figyelt kérdés
1 hete bevettem egy gyógyszert (antibiotikum fogműtét miatt), és mikor lenyeltem, úgy éreztem megakadt. Nagyon fájt 1 percig, majd fokozatosan elmúlt. 1-2 napig fájdogált a helye, de aztán nem javult, hanem rosszabbodott. Nem tudok enni, semmit se eszek már szinte, inni még bírok, de az is nagyon fáj. Valahol középen a szegycsontomnál van a fájdalom forrása, de csak ha eszek-iszok, néha ha úgy fekszem, ezeken kívül nem fáj, de ha eszek akkor borzasztóan. Gondoltam, hogy a gyógyszer sértette fel, utánanéztem elmúlik-e, de nem írtak ilyen jókat (hanem azt, hogy ez nyelőcsőgyulladás a gyógyszer miatt), így elmentem az orvoshoz. Elmondtam hol fáj, mikor kezdődött, és miért. Savlekötőt írt fel. Szedtem 2 napig, nem javult, egyre rosszabb volt, megint elmentem, azt mondta szedjem csak jó lesz. De így mondta, ahogyan leírtam, és elküldött, hogy 1-2 hétig ne jöjjek vissza. Még mindig nem segített. Sürgősségire bementem, 6 óra várakozás után hazajöttem, mert már fáradt voltam, nem bírtam. Majd megpróbálom újra, de érdekelne, hogy tud-e valaki külön orvost (akár magánorvost) aki meg tudná nézni.

#nyelőcsőgyulladás #gyógyszer miatt
2018. okt. 17. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Gégészetre nem kell beutaló, oda menj.
2018. okt. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, hogy vagy? en most erzem magam így:(
2020. márc. 27. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én vagyok a következő, nektek helyre jött? Ha igen mi segített?
2022. okt. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!