Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől alakulhat ki megkeményed...

Mitől alakulhat ki megkeményedett fülzsír a fülben, ami nem is akar távozni?

Figyelt kérdés
Fél éve voltam fülmosáson, akkor is egy megkeményedett fülzsír nem akart kijönni, és bedugította teljesen a fülem. Most ismét éreztem mikor mostam a fülem, hogy egy ilyen fülzsírcsomóhoz ért az újam.

2018. okt. 23. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom valami fertőzéstől lehet, vagy fülpiszkálót használsz. Ha eldugult, akkor menj megint szakorvoshoz, és utána rágózz sokat, a fülzsír ürülését rágással lehet segíteni
2018. okt. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A különböző emberi rasszoknál eltérő a fülzsír állaga, van amelyiknél hajlamos a besűrűsödésre, a youtube-on van több ilyen videoklip.
2018. okt. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Olyan lehetséges, hogy az orvos nem veszi észre, hogy valami gond van, vagy nem tisztult ki teljesen a mosástól? Pedig utána le is ellenőrizte a dobhártyát, hogy nem sérült-e meg.

Fülpiszkálót nem használok.

2018. okt. 23. 13:25
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hajlam kérdése. Én is fél évente járok fülmosásra, de mindig az egyik dugul el fél évente a fülzsírtól.
2018. okt. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!