Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Depressziós lennék?

Depressziós lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom hogy legfőképp nem itt kellene kérdezősködnöm de nem szeretnék egyenlőre bárkit is bevonni ebbe.(Közelebbi személyt)Igazából tavaly október óta érzem ezt folyamatosan "romló" állapotot úgy alakult hogy elvesztettem édesapámat azóta mintha kicsit állom világba lennék. Vannak olyan napok amikor nagyon keveset alszom alapból 5-6 órákat és min 4x felébredek nehezen alszom vissza van amikor pedig rengeteget alszom( hétvégente). Régen imádtam találkozni a barátaimmal most meg van hogy megszervezek egy találkát és lemondom valami indokkal mert elmegy a kedvem az egésztől mostanában már a takarítás is nehezemre megy állandóan fáradtnak levertnek érzem magam. Sajnos ezek a szexuális életemre is ki hatással vannak időszakosan jól vagyok de ez is max csak délutánonként 1-2 órán keresztül... Előfordulhat hogy depressziós lennék?


22 éves vagyok és lány (dolgozom)


Ha az lennék kihez tudnék segítségért fordulni???



2018. okt. 25. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Pszichiátert keress.
2018. okt. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Keress egy pszihologust, akivel tudsz a gondjaidról beszélni.

És bármennyire is nehezdre esik, menj emberek közé, a szervezett programokat ne mondd le, keress elfogllatságot. Baromi nehéz, de ha most teszel ellene, itt megállhat a broblémád, és nem lesz súlyosabb.

Őszinte részvétem, kitartás, és közhely, de idővel jobb lesz.

(sajnos tapasztalat)

2018. okt. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt eddig igyekszem tenni ellene pont emiatt kérdeztem hogy nem csak bemesélem magamnak és ha orvoshoz fordulok akkor nem fog idiótának tartani mondván "csak kitalálom".
2018. okt. 25. 10:17
 4/5 anonim ***** válasza:

A kettes vagyok.

Nem nem fog annak gondolni, és nem beszéled be magadnak.

Én egyszerre veszítettem el a szüleimet, decemberben lesz két éve. Jártam pszihiáterhez, és pszihológushoz is. Nekem sokat segített, főleg utóbbi.

Mondjuk ha kedélyjavítókkal, és, vagy egyébb gyógyszerekkel akarnának tele tömni, azt ne engedd.

A sport, a barátok, a csakád, és legfőképpen Te magad vagy az orvosság. Ha gondolod, írhatsz, privát, ha akarsz róla beszélni.. :)

2018. okt. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Írtam neked.
2018. okt. 25. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!