Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Depressziós...

Mi lehet ez? Depressziós lennék? 13/l

Figyelt kérdés
Esténként sokszor vagyok szomorú, boldogtalan, ok nélkül, sírni tudnek.Szoktam depressziós idézeteket, képeket olvasni és nézni.messengeres csoportokba mindig ilyen szomorú beceneveket adok magamnak(pl.fall in love) és egy barátom mindig megkérdezi H mi ez a név, vagy mi a baj, ami jól esik, de napközben sokszor mosolygok, és bolond vagyok, viszont este, mindig szomorú, többször is mondták, H biztos depressziós vagyok, onbizalomhiányom van, de sokan mondják H szép vagyok jó alakkal, de nem hiszem el, sőt...
2016. szept. 12. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak egy világfájdalmas kiskamasz vagy és jó sajnálni magad. Nődd ki minél előbb, pár év múlva nagyon szánalmasnak fogod ezt látni.
2016. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 'fall in love', azaz 'szerelembe esni' mióta szomorú, s mióta becenév?
2016. szept. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kamaszkor. Ilyenkor mindenki ezt csinálja. Majd kinövöd.
2016. szept. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!