Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valószínűleg aranyerem van?!

Valószínűleg aranyerem van?!

Figyelt kérdés
Vasárnap kezdődött, hétfőn már nagyon éreztem, hogy fájdogál a végbelemnél, úgy, mint mikor valakinek székrekedése van, de kitolja magából, és utána fáj a végbele. Vagy olyan, mintha mindig bevágna a bugyi. Megnéztem a tükörben, és egy kis dudort látok a végbelemnél. Ez aranyér? Nem vagyok szorulásos, mindennap van székletem, néha jön ki nehezebben, amikor sok csokit eszem. Aloe verával kenegetem, de nem akar múlni.... Amikor széklete ürítek nem fáj, csak olyan kellemetlen érzésem van egész nap, mert ott van az a dudor a s*ggemnél. Úgy érzem, hogy elég fiatal vagyok ehhez 23 évesen. Forduljak orvoshoz?
2018. okt. 30. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
igen aranyér. nem kell orvoshoz menni csak normális rá való krémet venni. sperti krém meg kúp. mindig segített bármikor is jött ki (és nekem nem csak egy kis dudor volt). és nem vagy 'túl fiatal' ehhez, bárkinek lehet, nőknek gyakoribb. nekem 18 évesen volt először. ez van.
2018. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amit az első írt, sperti krém jó, de érdemes kísérletezni, hogy neked melyik krém válik be, próbálhatod még a reparont és a haemoridod. Ezeknek kúpja is van, kombinálva gyorsabban hat. Érdemes szedni érvédő krémet, Detralexet vagy a helyettesítőjét, a Diosmin hesperidint. Ezek elég drágák (Kb. 3-5000 Ft/30 szem), de évente egy-két kúrát érdemes végigcsinálni, mert erősítik a vénák falát. Arra számíthatsz, hogy kezelés mellett egy-két hét, mire javul.
2018. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!