Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha már majdnem...

Mit csináljak, ha már majdnem tönkremegy az életem, hogy állandóan beteg vagyok suliidőben? Ötletek megelőzésre?

Figyelt kérdés

Anyukám kisgyerekekkel foglalkozik, minden sz.rt összeszed tőlük és az esetek 80 %-ban én is elkapom, szinte egész évben veteg vagyok, már nem bírom... Szerintem ovisként se voltam ennyit a beteg.


A másik, hogy a poklok-poklát kellett megélnem vele, ezért orvoshoz se megyek. Az akkori gyerekorvosom folyton kórházba utalgatott, ahhol csak megemelkedett fehérjevérsejtszamot és vírusfertőzést a llapitott meg... Ekkor kitalálta, hogy kamuzom. Utána mikor már a tanár küldött haza lázasan, hogy "szedessük le a fogszabályzót, mert attól is lehetek beteg"... Utána meg pszichológushoz küldött. A végső az volt, hogy "tuti szorongok", ezért kemény nyugtatókat tömtek belém. Persze a vírusokat ugyanúgy elkapom... De orvoshoz innentől nem megyek.


Szerintem nagyin gyenge lehet az immunrenszrem is, de még a sose beteg apukám is állandóan beteg azóta...


Nagyon el vagyok keseredve...


2018. nov. 1. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:
1. Miért nem szedsz vitaminok? Ne olyanokat, amiket a tesco pénztára mellett találsz vagy sima c-vitamint, hanem normálisat és több félét. Ne legyen száraz a levegő a lakásba, mert kiszárad a nyálkahártya pl. az orrban és akkor simán bejutnak a bacik
2018. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!