Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 évesen 168 cm magasság...

16 évesen 168 cm magasság milyennek számít?

Figyelt kérdés

Apum:176cm

Anyum:165cm


Elengendő alvás ,rendszeres táplálkozás és sportolás mellett ,nőhetek még, és ha igen akkor mennyire számíthatok ?


2018. nov. 3. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Fiú vagy vagy lány? Lánynak teljesen átlagos, fiúnak átlag alatti, de kit érdekel? A férjem is ilyen magas, 35 éves, én 158 cm magas vagyok és nő, 31 éves, mi már nem fogunk nőni, ez biztos, mégis jól megvagyunk. :)
2018. nov. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen még jó,hogy van esély rá,hogy nőjél.
2018. nov. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a 165 centimmel mindig jóóó magas pasit kerestem, 185 alatt egyből friendzone-ba került, lehetett akármilyen Adonisz. Aztán megismerkedtem a párommal aki 175 centi, és rájöttem, hogy mennyire kényelmes hogy nem kell állandóan ágaskodnom egy pusziért, meg hogy nem kell fentebb tartanom a kezem ha kézen fogva sétálunk. Szeptemberben megszületett a gyönyörű kisfiunk, de még mindig elég pici, azt mondták ez ekkora szülőkkel normális. :)
2018. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Átlagos női magasság. Valószínűleg nem leszel már ennél magasabb.


Ha fiú vagy, akkor valószínűleg még fogsz nőni. De apukádnál valamivel alacsonyabb leszel

2018. nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megemlíteni,hogy fiú vagyok.
2018. nov. 3. 19:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Táplálék minősége is számít!
2018. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20 feletti korig még nőhetsz!
2018. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó alacsony vagy,a 13 évesek ilyen magasak,de erről nem tehetsz,akkorára megnőhetsz még mint apukád,ha szerencséd van és az ő génjeit örökölted.
2018. nov. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!