Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a fájdalom mi lehet?

Ez a fájdalom mi lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap este megjött a menstruációm, nem késett, időben jött meg. Elég sok napraforgót ettem tv nézés közben. Kisebb alhasi fájdalmam volt, teljesen normális menstruáció esetén és amúgy sem szokott nagyon fájni amikor megjön. Éjszaka közepén picit éreztem, hogy erősödik a fájdalom, gondoltam reggelre elmúlik..nem így történt,mivel reggel már annyira fájt, hogy ordítani tudtam volna. Fel is keltem, a konyhában annyira rosszul lettem, hogy elöntött a víz, az összes energiám elment és rezegtek a kezeim. Vissza feküdtem, anyum fájdalomcsillapítót adott és vártam, közben szenvedtem. Éreztem mintha a fájdalom lent jobb oldalról erősebb lenne. Hullámokban, tompán, viszont nagyon erősen fájt. Végül elég lassan, fokozatosan szűnt meg az egész.

Utána olvastam, hogy epe fájhat lent jobb oldalt, napraforgó is közre játszhat, vagy netán a vakbél. Anyukám szerint kutya bajom, mivel egész nap nem fájt utána, csak ha eszem valamit akkor érzek ott valami szokatlan nagyon enyhe fájdalmat.

Örülnék, ha valaki segítene azzal legalább mit gondol. 18/L


2018. nov. 5. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd hogy valaki pontos diagnózist állítson fel, menj orvoshoz, erre való :) nem vicc, komoly dolog is lehet, menj orvoshoz mondd el neki ugyan ezt ;)
2018. nov. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!