Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mellkasi fájdalom?

Kiana7 kérdése:

Mellkasi fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Tegnap előtt este lefekvéskor erős fájdalom lett a mellkasomba. Nehezen kaptam levegőt. Megijedtem. Fel álltam, vissza ültem hátha elmulik. Vettem be fájdalom csillapítót és megpróbáltam aludni. Reggelre azt hittem el fog múlni. De nem így lett. Egész nap fájt munkában. A mellkasom mellkasomb bal oldala, a bal vállam, a hátam közepe. Ebben a három pontban vándorolt a fájdalom. Ha lehajoltam vagy ha mély levegőt vettem jobban fájt. Percekre szűnt meg néha néha a fájdalom. Ma elmentem a házi orvoshoz. Ő azt mondta refluxos vagyok és írt fel sav lekötőt. De a mellkasi fájdalmon kívül semmi olyan tünetem nincs ami a reflexra utalhat. Segítsetek mi lehet ez és mit csináljak.



2018. nov. 7. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Bármiféle kérdés és vizsgálat nélkül kijelentette, hogy reflux? Az igen... :(((

Pár napig nem fog ártani a savlekötő amúgy - ha esetleg jobban érzed magad tőle, akkor szedd tovább. De túl sokáig nem szabad. És nem is hiszem amúgy, hogy reflux lenne.

Szerintem keress egy normális orvost.

2018. nov. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!