Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A comb hajlatomnál begyulladt...

A comb hajlatomnál begyulladt néhány szőrtüsző leborotválás után. Olyannyira, hogy becsomósodott 1 cm átmerőjűvé már a testemben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a borzaszto egyett kinyomtam kezd bevarasodni,talan gyógyul.A másik a frissebb pedig magatol kijott es elkezdett csak úgy napkozben vérezni,pedig semmi irritacio nem érte.Orvoshoz csak két hét mulva tudok menni mert akkor lesz rá idom.Hova jelentkezzek majd be borgyógyászhoz vagy nogyógyászhoz?
2007. dec. 3. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fertőtlenítsd alkohollal, többet sajnos nem tudok mondani :( Esetleg menj be egy patikába, és kérdezz rá, milyen receptnélküli krémet javasolnak. És szerintem inkább bőrgyógyászhoz kellene menned! Végülis majdnem olyan, mintha a lábad gyulladt volna be..
2007. dec. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
bőrgyógyászhoz menj, nekem volt már ilyen, csak éppen a gyantázástól befelé növő szörök miatt gyulladt be a szőrtüsző. bőrgyógyász volt, hogy kinyomta, aztán fertőtlenítette, de egyszer olyan is volt, hogy adott rá valami gyógyszertárban kikevert kencéket. azok használtak, úgy felszívódott. de a kinyomottnak a mai napig ott van a hege. nem, mintha zavarna. :-)
2007. dec. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!