Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gasztroenterológia kit hívják...

Gasztroenterológia kit hívják kenézy vagy klinika?

Figyelt kérdés
Kaptam kettő beutalót hasi uh és kilégzéses tesztre a gasztroenterológiára, a beutalókon ez áll T.DE-KEK. A hasi uh-ra már kaptam a kenézybe, de én úgy tudom, hogy ott nincs kilégzéses teszt csak a klinikán. Az lenne a kérdésem, hogy elfogadják e ezt a beutalót mivel kb 3 hónapja jártam ott mellkas röntgenre szerettem volna menni, de elküldtek mivel vidéki vagyok. Ha esetleg valaki volt már így és adna nekem egy telefonszámot ahol elérhetnem őket azt megköszönném mivel google-n egy értelmes számot nem tálaltam csak kapcsolgattak össze vissza a klinikán a végen meg lerakták.
2018. nov. 10. 08:46
 1/1 Norton Oomen ***** válasza:
Tudod az az igazság, hogy protekció hiányában nem fogsz érdemben előre lépni a kérdés kapcsán. Javaslom a magánorvost, amennyiben anyagilag bírod a terhelést.
2018. nov. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!