Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akkor most elkezdjem a borotvá...

Akkor most elkezdjem a borotválkozást vagy ne? (bővebben le)

Figyelt kérdés
Most vagyok a tini korom közepén és nő a bajszom és mindenki ezzel cukkol hogy mekkora a bajszom és hogy mikor akarom már levágni.Viszont én azért nem szeretnék még belefogni mert ha 1 szer levágom utánna az megerősítődik és 2 hét múlva ugyan az lesz a helyzet mint most és akkor elkezdhetek rendszeresen borotválkozni viszont nem szeretnék még ilyen fiatalon elkezdeni borotválkozni.anyám szerint is fiatal vagyok még hozzá. Szerintetek akkor most mit csináljak?a lányok szeretik a bajuszt?vagy undorodnak tőle?vagy mi?help me pls
2018. nov. 10. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Irigyek azer cukkolnak
2018. nov. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van olyan lány akinek tetszik, és van olyan is, akinek nem.

Ha nem akarod leborotválni még, mert téged nem zavar, akkor ne tedd.

Ebben csak te dönts, ez a te arcod, és ne más kedvéért csináld ezt vagy azt.


Ha meg zavar, hogy cukkolnak, találj ki valami frappáns választ. Majd megúnják.

2018. nov. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Hát ha arra kis betyarbajuszra gondolsz, ami a tiniknek szokott lenni, akkor azt szerintem vágd le :D anno nálunk a suliban is kigunyoltak az ilyen srácokat,a mi persze primitív viselkedés, de valljuk be ez nem túl előnyös a megjelenés szempontjából. Gondolom olyan 14 év korul lehetsz, és attól még hogy hetente egyszer atmesz rajta borotvaval, nem kell az egész arcodon, mert az úgyis csak később fog nőni, szóval max 1 perc. Szerintem ez nem olyan sok :) Ja és még csak annyit, hogy manapság a szakáll vagy a borosta a divat, ami csak akkor lesz igazán szép, ha ugye borotvalkozol és megerősödik az arcszőrzet is.
2018. nov. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ameddig csak lehet,ne állj neki borotválkozni ,mert utána már folyamatos lesz .Legyen ez a te döntésed,és ne az hogy másoknak ez hogy tetszik .
2018. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!