Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék kiegyensúlyozo...

Hogyan lehetnék kiegyensúlyozottabb?

Figyelt kérdés
Teli vagyok hangulatingadozással. Egyik nap fullon vagyok motivációval, azutáni nap nem annyira inkább lusta vagyok, harmadik napra meg annyira magam alatt vagyok nem csinálok semmit a céljaimért ilyenkor,( dühös, érzékeny, kritikus vagyok, és regényeket fogalmazok meg magamba) és ezek aféle napok össze vissza váltakoznak, tudom kezelni vagyis csak nem mutatom ki és visszafogom magam mintha minden normális lenne. (Valószínű azér is van ez mer elvesztettem a számomra jó baráti kört, és most nincs igazi barátom körülöttem) Igen tinikor meg minden de hogyan lehetnék kiegyensúlyozottabb?

2018. nov. 13. 15:08
 1/2 anonim válasza:

Próbálkoztál naplóírással? Talán segít, ha kiírod magadból a problémáidat (nekem szokott). +jó, ha van valami, ami eltereli a figyelmedet, valami, amit szeretsz (nekem ilyen az olvasás és a zenehallgatás, de pl filmnézés, sport is tök jól kikapcsol).

Ezenkívül ne engedd, hogy a kisebb dolgok meghatározzák a napodat. Lehet ez a baj. Ha történik valami rossz, tedd fel magadban a kérdést: “ez tényleg ennyire komoly probléma?”

Ha “minden ok nélkül” van hangulatingadozásod, próbáld meg megfejteni magadban, mi lehet a baj.

2018. nov. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam naplót írni de nem mindennap vettem elő és mostanra meg már abbahagytam, csak azér nyitom ki hogy leírjam mikor volt “mental breakdown” om
2018. dec. 18. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!