Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehetnék boldogabb,...

Hogyan lehetnék boldogabb, kiegyensúlyozottabb ember? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapokban semmi sem jött össze. Életem legnagyobb szerelmi csalódása, sorozatosan elcsesztem a vizsgáimat, családommal is feszült a kapcsolatom. Már nem érdekel semmi, mintha meghaltam volna legbelül, mintha valami kiégett volna bennem. Bánatomban meg a stressz miatt csak zabálok, már 6 kilót híztam ez miatt, undorító vagyok :( Mit tegyek, hogyan álljak talpra? Mi segíthet? Valaki volt hasonló helyzetben? Kérlek segítsetek!
2014. ápr. 22. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el sportolni, így az a stresszt is le tudod valahogyan vezetni. Légy optimista és pozitív. Mindig kis dolgokkal kezd a változást. A lényeg, hogy soha ne add fel!
2014. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Igen, koztudott, h a futassal lelehet vezetni a feszultseget.:) sik sikert!
2014. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

- Mi az abszolút lehetetlen?

- ???

- Hepehupás úton két hepe egymás után!


Ne add fel, egyszer fent, máskor lent. Úgy is mondhatnám, hogy borúra derű. Sajnos az ilyen időszakokat át kell vészelni. Nekem is volt, én tanulásba fojtottam a bánatom, így sikerélményem lett, és ki tudtam jönni a gödörből. A sport is jó, ismerkedéshez is. Hajrá, menni fog.

2014. ápr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek a biztató szavakat! :) Igazatok van, a sport nagyon sokat tud adni, minden erőmet összeszedem és elkezdem már holnap!
2014. ápr. 22. 22:06
 5/12 anonim válasza:
sportolj, kezdj el kibékülni magaddal, szeretsd meg magad:pl egy papírra írd le, hogy mik a jó tulajdonságaid, miben vagy jó, és csináld azt, amit szeretsz, vagy próbálj ki új dolgokat, amik mondjuk eddig eszedbe sem jutottak
2014. ápr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
LoL, elmúlt 1 hónap... nekem az elmúlt 3 évem ilyen már.
2014. ápr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5. válaszoló: Nagyon köszönöm biztató válaszodat, erőt gyűjtök és igyekszem megfogadni a tanácsaidat!! :)


6. válaszoló: Írtam Neked privát üzenetet, ha van kedved, kérlek válaszolj!

2014. ápr. 23. 11:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg az elmúlt 36 évem:-(
2014. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
mindig foglald le valamivel magad de ha teheted minel tobbet legyel a szabadban.ha van lehetoseged ra vegyel egy kutyat sokat segit vagy barmilyen allatot :) remelem tudtam segíteni. :)
2014. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En is hasonlo helyzetben vagyok/voltam. 4 eve szakitottunk az akkori baratommal, az egyetem kozelebe nem tudtam menni kb 1 evig annyira elegem volt, a szuleimmel rossz volt a kapcsolatom... En nem hiztam, hanem lefogytam. Gyakorlatilag osszeomlott az eletem. Azota folyamatosan javulnak a dolgok, de meg mindig sok minden hianyzik a boldogsaghoz.. Nekem a tanulas es a hobby segitett, mivel lefoglaltak, es bar addig sem gondolkoztam. Ha nem megy az egyetem, akkor ne eroltesd annyira addig meg ossze nem szeded magad. Csinalj olyan dolgokat amiket szeretsz. Apro celokat tuzz ki magad ele, amik sikerelmenyeket tudnak adni naprol napra. Ez most egy olyan idoszak amit tul kell elni. Majd fordul a kocka, es kialakulnak a dolgok. Csak ki kell tartani addig.
2014. ápr. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!