Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek eltört az ujjam?

Szerintetek eltört az ujjam?

Figyelt kérdés
Tegnap belenyúltam tesiórán a kosárlabda. Nagyon piros volt és fel is dagadt,de mára már tiszta kék lett. Kinyujtani nem tudom behajlitani nagyon minimalisan. Elmenjek vele orvoshoz?

2018. nov. 14. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Dehogy minek mennél. Majd jön mindjárt valaki az Ezo kategóriából és pozitív energiák áramoltatásával távolról megoldja. Ha csak kék zöld és mozgatni se tudod, minek mennél orvoshoz?? Minek akarod zaklatni azt a szegény embert. Jó értem, hogy fizetik utánnad a Tb-t de akkor is. Ilyen kis apróságokkal nem járkálunk orvoshoz.

Gondolom ezentúl se akarod mozgatni az ujjadat, ha egy napot kibírtál akkor még 40-50 év simán menni fog. Különben is van még 9.

2018. nov. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első kretént rövidíteném le: igen, esélyes. menj el orvoshoz.
2018. nov. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizonytalanság esetén mindig röntgeneztesd meg, nem nagy ügy, viszont képtelenség anélkül megmondani, mi a helyzet, ha nem tudod rendesen mozgatni. Lehet, hogy eltört, lehet, hogy elrepedt, lehet, hogy nem...
2018. nov. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak röntgenkép alapján lehet megítélni, így nem.
2018. nov. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Ha bedagadt és másnapra kék lett, akkor az lesz, 99 %.

Menj el dokihoz!

2018. nov. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Én pl mint átlag felhasználó, röntgenlátással születtem, és távon megmondom minden csontodról, ép-e, de az elmédről meg pláne.
2018. nov. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most erre miért nem lehetett normális választ adni azt sem értem 😅
2018. nov. 19. 22:13
 8/9 anonim válasza:
Azóta mi történt? Tényleg eltört?
2019. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tört el szerencsére,de feleslegesen ültem 3 órát a sebészeten. Persze egy évre rá megint ugyanazt az ujjamat találta el a kosárlabda és pont ugyanúgy. Nekem ilyen törhetetlen ujjaim vannak ezek szerint,mert legutóbb sem tört el. De mostmár okosabb voltam és nem mentem el vele dokihoz :D
2020. márc. 22. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!