Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudnék 2 kilót leadni...

Hogy tudnék 2 kilót leadni koplalás, és hashajtók használata nélkül?

Figyelt kérdés
162cm magas vagyok 53 kilóval. Igazábol a célom az lenne hogy magasabb legyek, hogy a súlyom jobban el tudjon oszlani rajtam. Viszont ugy tudom hogy a magassagommal nem tudok mit kezdeni, ezért ugy erzem hogy vékonyodnom kellene. Jelenleg is diétázok, napi 900 kaloria körül mozgok mostanaban ami eleg keves, tudom (van amikor kevesebb). De ha növelném lehet híznék. Ti mit gondoltok es mit tanacsoltok nekem?

2018. nov. 17. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A 162 cm-hez az 53 kiló még alacsony is...Ne fogyókúrázz, teljesen normális a súlyod. A 900 kalória pedig szintén egyáltalán nem egészséges, csak ártasz magadnak.
2018. nov. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyit mozogsz? Szerintem izmosodnod kéne, akkor mindjárt jobban mutatnál. Nem írtál semmit arról, hogy milyen az alkatod most, csak az alapján következtettem, hogy nem érzed magad csinosnak. Kérdezz meg azért egy közeli barátnőt, nehogy az esetleges testképzavarod miatt lásd így magad.
2018. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Körte alakom van, szóval ha hizok akkor az a csípőmre megy plusz a fenék, comb tájra.. A hasam laposabb, mostanában fogytam is. Lehet tényleg át kéne térnem az izmosodásra viszont egy kisebb varosban elek ahol nincs lehetoseg sok sport elkezdesehez. Idom meg nincs most a tanulas mellett. Persze szoktam otthon edzeni, hasra, popsira. Amikor van alkalmam elmegyek biciklizni. Volt hogy futni jartam rendszeresen viszont az nem epp a kedvencem.
2018. nov. 17. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!