Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez valami egészségügyi probléma?

Ez valami egészségügyi probléma?

Figyelt kérdés

A baratnőm képes elaludni 1 másodperc alatt. Ez nem is lenne fura, de nekem egy kicsit kezd ijesztő lenni.


Becsukja a szemét és vége. Elkezd magában beszélni, mosolyogni, nevetni, forgolódni stb...


És nem lehet felébreszteni. Konkrétan mintha elájulna. Ha nagy fájdalmat okozok neki, akkor ránéz az adott testrészére, de csukott szemmel. Beszélek hozzá, akár válaszol is (néha értelmesen), aztán ismét visszadől.


Most per pillanat olyanokat csinál, hogy felébred, rámnéz és visszaalszik. Az előbb felkelt és azt mondta elindul melegszendvicset csinálni. Aztán visszaájult. Meg olyanokat mondd, hogy "nyam, nyam melegszendvics" és nevet. Az oké hogy vicces, de nem tudom mikor van ébren.


Azt álmodja néha, hogy adok valamit neki. Aztán felkel (ezalatt most azt értem, hogy tényleg a tudatára ébred) és kérdezget arról, hogy hova tettem azt, amit előbb adtam neki.


És 2-3 perc múlva rájön, hogy nem történt ilyen, mintha elfelejtené.


Mikor arról kérdezem emlékszik-e, a válasz nem. Van amikor ezt csinálja, van amikor tudok vele értelmesebb szinten beszélni.


De mint mondtam a legaggasztóbb az, hogy nem lehet felkelteni.


2018. nov. 22. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod, ez betegség.

Olvasd el:

[link]

2018. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alvásvizsgálat nem ártana...

Nem tudom mi ez, alvajárás vagy valami hasonló...

Éjszakánként mennyire alszik jól, milyen gyakran jelentkeznek ezek a tünetek?

[link]

2018. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hetente egyszer. Szerintem.


Havi 3-4-szer.

2018. nov. 22. 19:48
 4/5 A kérdező kommentje:

Ui: ez csak este fordul elő, ha már fáradt. Nappal soha.


Illetve nappal alszik, de akkor teljesen normálisan.

2018. nov. 22. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, alvás vizsgálat kéne neki.
2018. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!