Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok, Nők! Mit szólnátok,...

Lányok, Nők! Mit szólnátok, ha egy fiut, férfit valamilyen szűk női nadrágban látnátok/láttok?

Figyelt kérdés
Mostanság egyre jobban divatba jön az ilyesmi,de a nők mit szólnának hozzá? Esetleg ha leggingsben vagy valami bőr hatású leggingsben(meggings) járkálnának a másik nem tagjai?(Ha jól álna a tagon) Külföldön ez már nem újdonság,ha már lehet úgy is hordani,hogy menő legyen.

2018. nov. 23. 18:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha már egészség témába raktam véletlen a kérdést,a testnadrág,ha jó anyagból van,jobb is,mint az átlagos nadrág ilyen szempontból..
2018. nov. 23. 18:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egy idegen hordja, nem érdekel. Ha egy ismerősöm hordaná, vagyis akivel bizalmasabb kapcsolatban állok, annak elmondanám, hogy szerintem gázos, de persze azt hord, amit akar.
2018. nov. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A mostani divat se gázabb mint ez volt:

[link]

2018. nov. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Most is női gatyákban járkálnak...
2018. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja,végülis igen,manapság is úgy járkálnak,de erről szeretném a hölgyek véleményét hallani :D
2018. nov. 23. 22:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Aki szerint gázos viselet az gondolja át még egyszer.


Van egy márka ami elsősorban csajokra gyárt leggingset meg kis részt pasikra is. Utóbbira akkor jöttem rá amikor már volt egy bizonyos mennyiség a csajos változatból és kerestem ennek a fiús változatát.


Na most a fiús változat sajna dupla annyiba kerül aztán lett egy leárazás így gondoltam veszek fiúsat is, egyenesen a gyártótól mert máshol vagy kifogyott vagy teljes árban van.


Vasárnap rendeltem meg, hétfőn jött a levél hogy egy adott méretben nincs, mi legyen a továbbiakban. Mondom csere másik méretre, amelyikből van (rendelés pillanatában volt). Keddre kiderül hogy már az sincs így kérek e 100% visszatérítést - valószínű hogy az egész készlet elment 1nap alatt.


Most ott tartunk hogy az eladó a csajos változatot (is) ajánlja mert a fiús maradéka kb. elfogyott a hétvége óta. Az egész oldal+webshop teljesen leállt, mert black friday után leltároznak hogy pontosan mi is maradt.


Szóval annyira nem lehet gázos viselet északon legalább is, sem csajok sem pasik körében, hogy egy svéd webshop akár 24órát is fog állni leltár miatti nem kiszolgálás miatt.

2018. nov. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!