Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet leállni, hogy ne...

Hogy lehet leállni, hogy ne álmodjak minden nap?

Figyelt kérdés
Olvastam sok helyen hogy az ember minden nap álmodik, de nem mindig emlékszik rá. Na én minden nap álmodok és emlékszem rá szinte mindig,sokaknak ez jó lenne, nekem is az lenne, ha nem rosszat álmodnék 80%. Nem tudjátok hogy lehet leállítani ezt a fságot? Kezdek kilenni tőle.(Aludni szeretnék,csak álmodni nem,v emlékezni rá)

2018. nov. 24. 06:03
 1/2 anonim válasza:
Vegyél álomfogót👨🤓🙃
2018. nov. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Velem akkor fordul elő, hogy nem álmodok semmit, ha nagyon-nagyon kimerült vagyok (pl. egész napos utazás után), amikor szó szerint csak ledőlök az ágyra és már alszom is. De általánosságban elmondható, hogy ha fizikailag lefárasztom magam, sokkal jobban alszom és nem álmodok hülyeségeket, úgyhogy talán mozogj többet, főleg estefelé, hátha segít. Ja és alvás előtt egy-két órával már ne nagyon egyél, mert az is közrejátszhat.
2018. nov. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!