Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Heló. Kaptam egy beutalót...

Utálok mindent kérdése:

Heló. Kaptam egy beutalót hogy nézzék meg a szívemet mert szívzörejem van. (a többi lent) Jóindulatú ártalmatlan ez volt a papíron. Most gond akkor gond van? Vagy ez semmit nem jelent?

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál igazolásért mert eddig beteg voltam és mondtam hogy még mindíg köhögök fáj a fejem stb. A nagypapámnak (apai ágon) gond van a szívével. De én egész eddig rendszeresen sportoltam(pl:triatlon) és eddig semmi gond nem volt

2018. nov. 26. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

"Jóindulatú ártalmatlan ez volt a papíron. "


Most akkor melyik szót nem érted?

2018. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez még önmagában nem okoz túl sok bajt, nekem is van (mondjuk nem csak ez az egy gond, még élek, te is túl fogod élni valószínűleg)
2018. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25%
A doki biztosra akar menni .1 betegségem miatt gyomor Ct re küldtek .Soha nem volt gyomor problémám .Azért csak menjen el,ez nem fog fájni ,mondta doki.
2018. nov. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!