Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak én unom már? Túl reagálom?

Csak én unom már? Túl reagálom?

Figyelt kérdés

Unom már hogy a férfiak ide jönnek a női részlegre és elkezdik itt a menstruálásról osztani az észt.

Most is azt írták hogy nem kell a menszeszből akkora ügyet csinálni!

Ti is unjátok már hogy ilyeneket írkálnak?


2010. jún. 26. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Én igen, de nagyon. Meg az eleve fikázó válaszokat, aminek a kérdéshez semmi köze sincs. De ilyeneket monden kategóriában találsz. Sötét, mint a vakond belső zsebe, és ahogy írod, osztja az észt. Olyan, mint az ezotéria kategóriában az abszolút szkeptikusok. Őket sem értem, ha nem érdekli őket, nem értik a kérdezőt, minek olvassák, és főleg minek válaszolnak.

Mikor a kisebbik lányom született, még vajúdtam, a dokim kiment kávézni, egy másik fiatal orvos meg jól lecseszett, hogy ne jajgassak, mert megijesztem a többi kismamát. Amikor visszajött a dokim, sírtam, és a kérdésére elmondtam a kollégája reagálását. Átment a függöny mögé, és kiosztotta, mondván majd akkor szóljon rá egy vajúdó nőre, ha már szült, és tudja, milyen érzés.

Ez a válaszom a menzeszt leszóló pasiknak. Náluk egy-két vesekő, majd megtudják, mi az igazi görcs.

2010. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!