Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baj van, vagy csak én reagálom...

Baj van, vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Az van, hogy sokszor hánytatom magam. Emellett mindig bűntudatom van, akkor is, ha csak egy almát eszem. Rászoktam a cigire is, napi fél dobozzal szívok, ganja is, és mellette pia (sör főleg, hetente vodkanari). 172 cm magas vagyok és 49 kg. Kezdem jól érezni magam, de néha belenézek a tükörbe, és látom, hogy elég duci vagyok. Lehet, csak én vagyok parás és nincs semmi gáz... De azért tanácsot szeretnék kérni...
2010. ápr. 6. 14:15
 1/4 anonim válasza:
Kérdezz orvost vagy ojat aki járatos ebben a témában!
2010. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
bocs elírtam az olyat ly
2010. ápr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A piáról szokj le, a fű maradhat, mert jó étvágyat csinál :D.

Aztán nézd meg ezt az oldalt: [link] és számold ki a testtömeg-indexed. Fogadd meg a tanácsot, amit kiír az eredményben.

A hányás meg undorító, és tönkreteszi a fogaidat.

2010. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha most ez komoly és nem kamu, akkor elég gáz, mindenképp fordulj orvoshoz. 172 cm és 49 kiló eléggé alultáplált, nem beszélve arról,hogy ebbe bele is lehet halni.

Gratula annak a baromnak, aki azt írta füvezz tovább.....

2010. ápr. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!