Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem bízom a pszichológusokban?

Nem bízom a pszichológusokban?

Figyelt kérdés

Életem során többször találkoztam a fenti szakma képviselőivel. Akár mint páciens, akár mint munkatárs. Az a tapasztalatom, hogy a korrektséget, az ügyfél érdekeinek a figyelembevételét még hírből sem ismerik.

Sajnos volt a közelmúltban egy csúnya (lelki) megrogyásom. Jobb híján agyturkászhoz mentem. Sajnos a várt eredménnyel... (nagyon nem volt korrekt).

Milyen olyan más szakember (!) van, akihez lelki megrogyással lehet fordulni és van remény, hogy valóban segít?


2018. nov. 30. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Azért ez roppant nagy tahóság, egy szakma minden képviselőjét így minősíteni!
2018. nov. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pontosítok: Mindegyik, amelyikkel találkoztam. Ez a mennyiség egy statisztikai felmérésben már reprezentatív lenne.

De ha tetszik tahó vagyok. A kérdésem áll

2018. nov. 30. 10:35
 3/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt: Kérlek mutass egy kivételt
2018. nov. 30. 10:46
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Dr Veres Ilona. Ő egyszerre pszichológus és pszichiáter. Rendkívül kedves, segítőkész, MEGBÍZHATÓ, napra készen tájékozott. Figyelembe veszi a beteg véleményét, és nem önhatalmúlag dönt a gyógyítás mikéntjéről, hanem a beteggel megbeszélve, az ő véleményét, akaratát, döntéseit maximálisan figyelembe véve KÖZÖSEN beszélik meg azt. Ja, és olcsó, azaz nincs elszállva magától, és nem a betegek bajain akar meggazdagodni.
2018. nov. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nincs magától elszállva, de megtalálni sem lehet
2022. jan. 31. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!