Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normálisan az hogy felre...

Normálisan az hogy felre nyeltem és már az 5. napja érzem hogy ott van?

Figyelt kérdés
Régebb is nyeltem félre és éreztem a helyét pár órán keresztül vagy max egy napot. De csak azért mert felsértette ott . Most pedig napok óta úgy érzem hogy még mindig ott van az étel darabka . Nagyon zavar sokat köhögöm. Lehetséges lenne az hogy valóban ott van? Beszorulhatott? Vagy nem értem. Valaki volt hasonló helyzetben

2018. dec. 3. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Jobb lenne ha ezt orvosnak mondanád el .

Hallottam nem is rég ilyenről .

A továbbiakat inkább nem írom le .

2018. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy sérült a garatod és begyulladt, attól lehet ilyesmi érzés. Legokosabb, ha elmész egyenesen a fül-orr-gégére.
2018. dec. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem tudok mert külföldön vagyok és nagyon félek hogy veszélyes. Csak jövőben tudok hazamenni :(
2018. dec. 5. 12:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön is el lehet menni orvoshoz, persze függ a mikéntje attól, hogy hol vagy. De én is jártam már külföldön orvosnál. Próbálj utánainformálódni, hogy mik a lehetőségeid.
2018. dec. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálok. Köszönöm. Csak nem tudom hogy mit fognak szólni. Lehet hogy csak semmiség az egész de viszont lehet hogy veszélyes. Ezért kérdem hogy valaki volt még hasonló helyzetben? Nem lehet hogy csak én parazom túl vagy valóban forduljak orvoshoz?
2018. dec. 5. 12:45
 6/8 A kérdező kommentje:
Felét felköhögtem. De még mindig maradt lent
2018. dec. 6. 06:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj valami hurutoldó, köptető hatásút, pl. kakukkfű tea.
2018. dec. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom de most akkor szerintetek hol van ? Legcsőbe? Vagy nem értem
2018. dec. 6. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!