Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha értágito ételeket italokat...

Ha értágito ételeket italokat eszek mind pld a citrom fokhagyma, akkor lefogoke fogyni ha normálisan étkezek?

Figyelt kérdés
És ezek étvágycsinálok?

#fokhagyma #citrom #értágitok
2014. okt. 21. 18:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha mindenap eszem akkor kiüritike a szervezetemből a zsirt?
2014. okt. 21. 18:11
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Citrom meg fokhagymát ehetsz, amennyit akarsz, csak attól nem fogysz le. Ha fogyni akarsz, akkor ne fogyassz több kalóriát, mint amennyit felhasználsz, és sportolj mellette.
2014. okt. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen egyszerű lenne, nem lenne kövér ember.
2014. okt. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha normálisan étkezel, akkor le fogsz fogyni.

Ha eddig is normálisan étkeztél volna, akkor már rég lefogytál volna /el se híztál volna.

2014. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nos én pont forditva akarom hogy ne foggyak le és tudom hogy nagyon egészséges és zsirégetők épp azéert kérdeztem.
2014. okt. 21. 20:06
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Zsírégetö étel NINCS!!!!
2014. okt. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs kalóriadeficited, nem fogsz fogyni... Az én étrendemmel a legtöbb ember drasztikusan fogy, mert laktató és zsírbontást elősegítő - de kalóriadeficit nélkül nem ér semmit, nyilván. Úgyhogy mivel én nem ettem kevesebb kalóriát, nem kezdtem el automatikusan fogyni tőle.

Ez nem mágia :)

2014. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mi a kaloria defic?és azt hogyan lehet helyre álitani
2014. okt. 21. 22:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor vagy kalóriadeficitben, ha több energiát (kalóriát) használsz el, mint amennyit beviszel (az esetleges nem hasznosuló részt leszámítva, léteznek felszívódási problémák, egyes egész magok is csak átmennek az emberen).

Azt senki meg nem mondja, hogy mennyi az, amennyit elégetsz, kósza tippeket lehet adni, de ez nem gond, kitapasztalhatod, hogy általában mennyi evéssel tartod a súlyod. Na annál kell kevesebbet enni vagy többet mozogni, ha az ember fogyni akar (de pl. a hidegben is több energia kell, s az anyagcsere gyorsulásakor is).

2014. okt. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!