Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy más betegsé...

Miért van az, hogy más betegségterületekkel szemben a rákgyógyítás alapvető módszerei már ki tudja, hogy hány évtizede nem változnak?

Figyelt kérdés

Néha felbukkannak olyan hírek, hogy kifejlesztettek ilyen vagy olyan csodaeszközt, műszereket, chipeket, mindenféle számítógép-vezérelt dolgokat, meg gyógyszereket is. Ezzel szemben a rákgyógyítás terén semmi ilyesmi forradalmi áttörés nem történik. Időtlen idők óta ugyanazokkal a barbár romboló vegyszerekkel bombázzák a jobb sorsra érdemes betegeket. Ráadásul nem is mondható igazán hatékonynak sem, mert sajnos rengetegen meghalnak.

Értem én, hogy ez egy nagyon kegyetlen betegség, sajnos én magam is az vagyok. De most, a 21. században már elvárna az ember valami nagy áttörést.


2018. dec. 7. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig vannak fejlesztések. Nézz utána. Persze, jó lenne valami csodaszer mindenre ami hipp-hopp gyógyítana, de ez sajnos nem így megy. Különben szegény nagynéném még élne....
2018. dec. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezen én is sokat agyalok, hogy már mennyi mindenre van gyógymód, gyógyszer, műtét. Mennyi okoseszkoz szarsag van a világon, műszer,gepek stb stb és akkor erre semmit ami érdekes és hihetetlen is számomra.. De leginkább felháborító.


Sajnálom a helyzeted, de egy kis pozitívat annyit tudok mondani ha szerencséd van és eljarsz a kezelesekre akkor van esélyed.

Pl. egyik rokonom is rákos volt, sokat szenvedett a sugartol is.. Sok pénze elment rá de már évek óta nagyon jól van egészséges és dolgozik is :) erős ugyan úgy stb..

Bízz benne hogy jól alakulnak a dolgok!

2018. dec. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudod milyen bonyolult 1 sejt? Hány különféle receptor van stb. stb? Mert könnyű így kijelenteni, hogy jó lenne vmi gyógyszer rá, de mikor több ezer féle eshetőségre kellene 1 megoldást találni, azért az elég bonyolult dolog. Pl. a kemoterápia. Azért nem hatásos, mert mindenkinek egyedileg kellene meghatározni, hogy milyen fajta gyógyszer, miből mennyit, mert senki sem működik ugyanúgy. De mivel erre se pénz, se kapacitás, jönnek az univerzális megoldások és vagy hat, vagy nem
2018. dec. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kreténpali ***** válasza:
23%

A kemó sokaknak hoz igen jó pénzt állami támogatásból.


Ma már olyat is adnak, ami fájdalommentes és a beteg észre sem veszik, hogy életmódot kellene váltania így soha nem fog meggyógyulni, viszont sokáig húzza és kapja a kezeléseket.

2018. dec. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Van rá megoldás már 1939 óta és pont egy magyar találta meg. Én alkalmazom minden nap és nem félek semmilyen betegségtöl.
2018. dec. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös, már csak kíváncsiságból is megkérdezem, hogy mi az?
2018. dec. 7. 15:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom egy újabb bóvli.. csodagomba, kézrátétel, valami, amivel kihasználják a kétségbeesetteket.
2018. dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!