Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt valakinek közületek...

Volt valakinek közületek bódításos/kábításos műtétje?

Figyelt kérdés
Ìrjátok le kérlek, hogy mit éreztetek, láttatok-hallottatok: mit fogtatok fel a körülöttetek történő dolgokból. Az is érdekelne hogy milyen módszerrel (tabletta?/gáz?/injekció?/infúzió) kábitottak/bóditottak el titeket. Életkort, nemet irjatok légyszi!

2018. dec. 10. 22:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Ez valami perverzió vagy miért kérdezed? Ha elárulod megírom.
2020. júl. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Háromszor altattak ( három alkalommal ) Mindannyiszor csak arra emlékszem, hogy tolnak be a műtöbe. Aztán se kép se hang. Már csak az éjszakás nővér volt bennt, mire felébredtem...
2022. jan. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 NTBS ***** válasza:
58%
Nem volt még ilyen.
2022. okt. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egy éve 3 db gyulladt bölcsességfogat vettek ki éber szedálásban. Vènásan kaptam az anesztetikumot, plusz előtte egy nyugtató tablettát. 40 perces művelet volt, nehéz műtét. Nem éreztem semmit. Azt sem, hogy bárki hozzám ért volna. Állítólag óriási tűvel extra adag érzéstelenítőt kaptam és nem győzték forgatni, feszegetni a fejemet, kihallatszott, hogy tanakodtak, mi legyen. Én annyit érzékeltem, mintha csukott szemmel ültem volna és messziről, talán a szomszéd szobából beszélgetést hallok, de a szavakat nem értem. Mintha pár percre leültem volna. Rémlik, hogy elém tartottak egy fogat, hogy kint van,de olyan, mintha álmodtam volna. Volt ún.altatásos vastagbél tükrözésem, az sem mélyaltatás, de az mélyebb, mint a fogászati bódítás (amit sok rendelő altatásnak nevez), ott se kép se hang nem volt, semmit nem érzékeltem. Beszúrták a szert vénába, aztán a következő képem, hogy a megfigyelőben fekszem egy ágyon, folyik az infúzió.
2023. ápr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Ezeken kívül volt még 2 altatásos műtétem (orrsövény, epehólyag eltávolítás + köldöksérv egyidejűleg), 3 helyi érzéstelenítés (mély szemölcs, másodfokú égés, anyajegy sebészi eltávolítása) és most állok még egy altatásos szájsebészeti műtét előtt.
2023. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!