Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki epilepsziás azzal fordult...

Aki epilepsziás azzal fordult már ilyen elő?

Figyelt kérdés
Epilepsziás vagyok de nem túl vészes, annyi hogy néha kb 10mpre megjelenik nálam ez az "absence" de nem több. Viszont ma azt vettem észre hogy szinte nem tudtam rendesen írni vagy beszélni annak ellenére hogy értettem amit a másik mond. Aki epilepsziás találkozott már hasonlóval? Vagy ez mitől van?

2018. dec. 11. 17:38
 1/4 anonim válasza:

Az epilepsziások egyik tünete lehet az időszakos afázia ha használsz fentanyl tapaszt.

De az agráfiáról még nem hallottam.

De ha ez a kettő egyszerre is jelen volt lehet nem ártana felkeresni egy orvost mert ez utalhat sztrókra is


Egy orvostan hallgató

2018. dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem használok tapaszt viszont most váltok gyógyszert én erre gondoltam de akkor lehet nagyobb a baj?
2018. dec. 11. 23:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen 2 hete, amikor nagyon izgultam egy vizsga miatt.Az előtt utoljára 1,5 éve volt.

Szerintem te se voltál eléggé kipihenve, vagy stresszes voltál. Én tegretolt szedek, de semmi mellékhatása nincs nálam.

2018. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Nekem stressz (például pont vizsgára készülés) mioklónusos és/vagy grand mal rohamaim vannak...
2019. szept. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!