Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Régebben soha...

Mi lehet ez? Régebben soha nem fordult elő, most meg a lentre leírt tünetek jelennek meg.

Figyelt kérdés

Tehát, 16/F vagyok, és mostanában könnyen ideges leszek leszek, ha valami olyat szólnak vagy hangosabban szólnak hozzám, du 5 óra fele már kezdek fáradni, este későn alszok el, de korán felvagyok, visszaaludni nem tudok, és még felkelni se, mert ha hirtelen kelek, akkor elszédülök és minták jelennek meg előttem, napközben is többször rám jön pár másodperces szédülés, a légzésem ha meleg van, akkor nehézkes, vagy nem is annyira nehézkes, inkább légszomjra hasonlító, de ezt így nem is igazán tudom kifejezni, sokszor elfelejtek dolgokat (teendők). Sokszor nehezen hozok döntéseket, és tegnap vettem észre, amikor a tananyagot akartam gyakorolni kicsit, 2-el mentem át angolból, nem is az angolon volt a fejem, hanem csak bámultam.


Ja és még azért Ui-ként ideírom, mert nem tudom mennyit számít, hogy a fejem fokozottan korpásodik. Este megmosom, felkaparom, tiszta is a fejbőröm mert megnézik, onnan tudom, viszont rákövetkező nap le van rakódva, korpás minden



2018. júl. 23. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a meleg miatt rosszabbul alszol, ezért fáradt vagy, csökken a koncentrációd. A frontok is megviselhetnek, vannak akik érzékenyebbek rá. Fontos hogy elég folyadékot (vizet) igyál, legalább 2-2,5 litert.

A korpásodásnak semmi köze a fenti tüneteidhez, megfelelő samponnal általában könnyen kezelhető (pl Head & Shoulders, Nizoral). Ki kell tapasztalni, nálad melyik működik.

2018. júl. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm válaszod
2018. júl. 24. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!