Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire van alapja annak,...

Mennyire van alapja annak, hogy valaki inkább reggel/nappal vagy esetleg este/éjszaka tud dolgozni, koncentrálni?

Figyelt kérdés

Illetve pontosabban az érdekelne, hogy ez mennyire kódolt a génjeinkben. Én kreatív munkát leginkább este tudok végezni, olyankor valahogy jobban tudok koncentrálni, míg reggel, kelés után 2-3 órán keresztül használhatatlan vagyok, bármennyit / bármilyen minőségben is alszom.


Alapvetően jobban támogatnám a reggeli munkavégzést, főleg ha vállalkozni szeretnék a későbbiekben. Lehet ezen változtatni? Vagy ne is fárasszam magam ezzel, és hallgassak a testemre?


2018. dec. 16. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Én délelőtt vagyok aktív, délután szeretek lazulni.

Azzal vicceltek a kollégák, hogy azért vagyok délelőtt hiperaktív és végzem el a munkámat délelőtt, mert lusta vagyok és inkább bepörgök és megcsinálok lendületből mindent, hogy délután pigenhessek. Nem összehányom a munkámat, rendesen precízen csinálom.

Szóval lehet benne valami, mert délután fárasztóbak találom a munkát. Persze, ha kell megcsinálom, de ha nem muszáj ebéd utánra hagyni, akkor nem teszem.

2018. dec. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tüzet nem lehet őrizetlenül hagyni, valakinek mindig vigyáznia kell rá. Van, aki reggel, van, aki estefelé élénkebb, jobban tud őrködni.

Ha vállalkozni fogsz, akkor magától kialakul, hogy mikor tudsz jobban dolgozni.

2018. dec. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!