Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Mennyire van alapja annak, hogy valaki inkább reggel/nappal vagy esetleg este/éjszaka tud dolgozni, koncentrálni?

Illetve pontosabban az érdekelne, hogy ez mennyire kódolt a génjeinkben. Én kreatív munkát leginkább este tudok végezni, olyankor valahogy jobban tudok koncentrálni, míg reggel, kelés után 2-3 órán keresztül használhatatlan vagyok, bármennyit / bármilyen minőségben is alszom.

Alapvetően jobban támogatnám a reggeli munkavégzést, főleg ha vállalkozni szeretnék a későbbiekben. Lehet ezen változtatni? Vagy ne is fárasszam magam ezzel, és hallgassak a testemre?

2018. dec. 16. 18:45  Privát üzenet  

A válaszok

Én délelőtt vagyok aktív, délután szeretek lazulni.

Azzal vicceltek a kollégák, hogy azért vagyok délelőtt hiperaktív és végzem el a munkámat délelőtt, mert lusta vagyok és inkább bepörgök és megcsinálok lendületből mindent, hogy délután pigenhessek. Nem összehányom a munkámat, rendesen precízen csinálom.

Szóval lehet benne valami, mert délután fárasztóbak találom a munkát. Persze, ha kell megcsinálom, de ha nem muszáj ebéd utánra hagyni, akkor nem teszem.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. dec. 16. 20:00 Privát üzenet

A tüzet nem lehet őrizetlenül hagyni, valakinek mindig vigyáznia kell rá. Van, aki reggel, van, aki estefelé élénkebb, jobban tud őrködni.

Ha vállalkozni fogsz, akkor magától kialakul, hogy mikor tudsz jobban dolgozni.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. dec. 17. 12:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek ha éjszaka begörcsölt a vádlim és még két nappal utána is alig bírok lábra állni? Mennyi idő lesz mire megszűnik?
Álmatlanság. Három napja csak 1-2 órát tudok aludni éjszaka. Nappal meg már azon aggódom, lesz-e alvás éjjel. Gyógynövények nem segítettek. Volt valakinek hasonló? Helyrejött az alvása?
Teljesen felborult a nappalok és éjszakák rendje, mit tegyek?
Mi lehet a gond? Esetenként éjszaka vagy akár nappal is állandó meg nem szűnő vizelési inger támad rám, nagyjából 2-3 hete.
A lézeres visszérműtét után ti hordtatok éjszaka is kompressziós harisnyát? Vagy csak nappal kell hordani?
Milyen hatásai vannak a nappali alvásnak?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!