Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szemem alatt jott ki egy...

A szemem alatt jott ki egy duzzadt piros pattanás féleség, be van dagadva a szemem Mit csináljak vele? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval a szemem alatt jött ki egy olyan pattanás szerűség, ami nem olyan hogy ki lehetne nyomni, körülbelül már lassan egy hete. Kicsit fáj, és be van dagadva a szemem. 1 nap le forgása alatt, meg nőt. Anyu azt mondta hogy menni kell vele bőrgyógyászatra, de én nem akarok ez végett ott várakozni, stb. Kamilla teával kenegedtem eleinte, aztan tettem rá tetran kenőcsöt. A követelő két nap, este rá tettem Bepanthen krémet. De nem nagyon akar gyógyulni, azon gondolkodtam hogy egy tűvel ki nyomom. Eza pattanás nem aza tipikus hegyes pattanás. Ez ilyen széles laposabb szerű pattanás, ha nevezhetem annak. Szokott ki jönni pattanás többször, de még ilyen nem volt. Szerintetek mit csináljak? Lassan karácsony, és nem akarom hogy így legyek, jönnek a rokonok, stb.
2018. dec. 18. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyukádnak igaza van, azért az egy hét sok főleg úgy hogy kezelni is próbáltad.
2018. dec. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt úgy hívják hogy árpa. nézesd meg dokival. [link]
2018. dec. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem a személyamon van. A szemem alatt, a csonton. A bőrgyógyászatot még húzni akarom. Ha tűvel próbálkozom?
2018. dec. 18. 10:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Érzékeny terület tehát ne (máshol se egyébként)
2018. dec. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még a jegelést próbálnám ki
2018. dec. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!