Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fájhat a derekam a sok sétától...

Fájhat a derekam a sok sétától? 20L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy vajon attól fájhat a hátam, hogy sokat sétáltam az utóbbi időben?

Zakopane-ban töltöttem 2 napot a családdal. Szinte egész nap sétáltunk, csak evéskor ültünk. És a nap végén nagyon fájt a derekam. Másnap megint rengeteget sétáltam és fájt nagyon a derekam.

Itthon sokat pihentem végre elmúlt, de most megint rettenetesen fáj, pedig csak vagy 1-2 órára mentem ki a városba még ajándékok után.

Egyébként vékony lány vagyok,kis mellekkel. Sokat sporoltok és sokat szoktam gyógytornázni is. Régen volt enyhe gerincferdulesem, de mar az elmult 3 éve.



2018. dec. 18. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Írták egy másik kérdésben, hogy a nők 20 éves koruktól már öregszenek. Tessék ezzel megbékélni! Amúgy igen, spórolok, de hogy jön ez ide?
2018. dec. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,de légyszi válaszol valaki nekem erre?
2018. dec. 18. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fájhat tőle. Lehet van egy bizonyos mértékű kopás. És ne, ne írjátok, hogy 20 évesen kizárt, mert nekem is volt már annyi idősen... lehet ritka, de nem kizárt...
2018. dec. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy meg erőlteted a sok séta és sok torna, vegyél vissza a tempóból kicsit és persze pihenj is!
2018. dec. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem múlt el az a gerincferdülés, a tartásod sem az a tökély. Vissza a gyógytornászhoz, és akármilyen kicsi, annál inkább, ki a mell, be a has, fel a fej!
2019. febr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!