Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lehet ez?

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Már pár napja úgy érzem mintha lázas lennék, és rosszul érzem magam. Én megfogtam a homlokom és forrónak éreztem de amikor anyukam fogta meg azt mondta hideg a homlokom, egyáltalán nem érezte melegnek. Megmértem a lázam de aszerint sem vagyok lázas. Mai napig nagyon fáj a fejem és ugyanúgy lázasnak érzem magam és nem múlik el. Ez már 5 napja igy megy. Mi miatt lehet ez?

2018. dec. 28. 04:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt kivizsgálás nélkül egy doki se tudná megmondani.

Ha fiatal vagy, lehet elkaptál vmi nátha félét, a mai fiatalok nem szeretnek felöltözni úgy ahogy azt a külső időjárás megkívánja, ez olyan divatbetegség.. meg kifázik a veséjük, de nálad nem igen ez van.

Kéne egy általános vérkép, utána a többi ha semmit se mutat, esetleg egy kontrasztos CT, de én nem vagyok doki, viszont CT-n már voltam.

Fejfájásra jó lesz nálad az Analgesinforte! Nekem napi egy (vagy fél) megetette.

Gondolom nem vagy erős kávés típus? De főleg nem energiaitalos? Mert utóbbi szép gubancot tud némelyik emberrel tenni.

2018. dec. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem "megetette" hanem megtette! (elég volt) Bocsi :)
2018. dec. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!