Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megműtetnétek a kezdődő...

Megműtetnétek a kezdődő porckorong sérvetek?

Figyelt kérdés
5 éve szenvedek tőle, most mér borzasztó :((( mindkét láb fájás és zsibbadás és most már depresszió :( eleinte ahogy más is nem vettem komolyan és nem tornáztam, most már viszont nemtudok tornázni, mindentől elkezd zsibbadni térdtől lefelé a lábom, lüktet a sípcsontom kibírhatatlan. a gyógytornászok ellenzik a műtétet, egy orvos ajánlott későbbre stabilizációs műtétet egy másik pedig azt mondta nem műti mert ez lelki alapú. de én nem bírom már elviselni ezt a fájdalmat, nem tudok semmit csinálni...kipróbáltam csontkovácsot...stb stb Nem tudok, nem merek dönteni.Már gondoltam feldobok egy érmét, bár igazából így nem hiszem hogy épp ésszel bírom tovább :(
2018. dec. 29. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha tudsz nézz utána gyógytornáknak, gerincnyújtásnak. A műtét után lehet hogy nem lesz sokkal jobb.


Sok folyadékot fogyassz.


Itt van egy videó ami esetleg segíteni tud.

[link]


Remélem tudtam segíteni.

2019. jan. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!