Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes másfél éve naponta...

Residualcosts kérdése:

Érdemes másfél éve naponta csinálni gyógytornát, ha ugyanúgy fáj valami mindig?

Figyelt kérdés
Másfél éve csinálok gyógytornát, úgy hogy havonta megyek a gyógytornászhoz, aki ad gyakorlatokat amiket minden nap este csinálok. Azért kezdtem el járni, mert fájt a bal lábam, voltam vele reumatológusnál, de semmit nem mondott, csak hogy hagyjam abba a futást. Abbagytam 4 hónapra, semivel nem lett jobb. Elmentem gyógytornászhoz, aki arra gyanakodott hogy kezdődő prckorong sérvem lehet, az sugárzik ki. Elkezdtem csinálni a gyakorlatokat, egy ideig jobb volt, de aztán más egyéb fájdalmak jöttek mindig, pl térdem, könyköm, sarkam, talpam. Ez azóta is igy megy, most már nincs olyan nap, hogy ne hózódna meg valamelyik izmom, most pl. a deream fáj. Járok közben úszni, meg néha futni is (a gyógytornász azt mondta, lehet), de folyton abba kell hagynom a fájdalmak miatt. Közben csinálok 2 naponta SRM hengerezést, ezt egy gyógymasszőr mondta, merthogy merevek az izmaim. Már néha arra gondolok, hogy felesleges ez az egész, ettől fáj már mindenem. Reuma, ortopéd dokikat már 100-at végigjártam, semmI értelmeset nem mondtak.

2018. dec. 31. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

A magyar egészségügy olyan, hogy inkább levágják a viszeres lábadat, mint megműtik, mert arra több támogatást adnak.

Én angol, magyar youtube csatornákon megtanultam hogyan kell guggolni, csípőt nyújtani, azóta már a nyugdíjas anyám is újradolgozik, mert ő is edz.

2018. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ?
2018. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, fordítva ültél a lóra. Először inkább ortopédiára mentél volna, csak azután a mások véleményét kikérni. Így, találomra nehezen jutsz ki a bajból.
2018. dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Yolo2 ***** válasza:
Nem lenne túl bölcs akárki részéről egy ilyen problémára a neten keresztül egy igent vagy egy nemet válaszolni. Hiába a sok negatív tapasztalat, érdemes lenne elmenni a 101. dokihoz is, hogy tudd mi a probléma.
2019. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy fáj az izülete.

Az emberek gondolkodásával van a baj.

Ha fáj a torkod, elmész az orvoshoz, az megnézi a nyelvedet és elköltesz pár ezret gyógyszerre.

Ha fáj az izületed, sok 100ezret elköltesz, hogy iderüljün mi a baj, és sokan inkább lebénulnak, minthogy elkezdjenek edzeni.

2019. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!