Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha naponta 1430 kalóriát...

Ha naponta 1430 kalóriát eszem (de ugyanugy eszem amiket szoktam csk kevesebbet belőlük), de az alapjárat kalóriám 1980 lenne, igy csökkentettem, és ha mellette napi 45 percet tornázok, fogyhatok?

Figyelt kérdés

reggeli: joghurt, tojás mondjuk vagy 1 kifli szalámival vagy bármilyen kenővel

ebéd: amit főzünk

vacsora: bármilyen zöldség gyümölcs

és 1héten legalább egyszer édesség :)

így sikerülhet? :)


2014. aug. 5. 15:30
 1/5 A kérdező kommentje:
!!! jaj és 163/61, -6kg a célom :) mennyi hónap alatt sikerülhet?
2014. aug. 5. 15:33
 2/5 Osynho ***** válasza:
A fehérje bevitel hol marad? Vacsorára gyümölcs? :/ Csak napi 3 étkezés?
2014. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a fehérje bevitelem ma 24g eddig, mert számolom ezeket is egy oldal segítségével, hát nemtudom vacsorára mit ehetnék, mert azt tudom, hogy nem megy egyszerűen minden, es nagyon elhatároztam magam, és nem szeretném feladni, 3hét után úgy olvastam látni lehet változást, csak nemtudom, ahogy én csinalom ugy sikerülhet-e, mert az étkezés 60 százalékban befolyásolja a fogyást, de viszont étkeznék én egészségesebben , habár a kereteinkbe nem fér bele, ezért sem tudnék annyira külön étkezni az otthoniaktól :)
2014. aug. 5. 15:41
 4/5 Osynho ***** válasza:
24g? :D 2-2,5g-ot jó lenne megenni testsúlykilogrammonként. Persze, ha 15kg-os vagy, akkor ok. XD Csirke, pulyka, hal, tojás, sovány túró, ezeket egyed. És inkább napi 4-5X kevesebbet.
2014. aug. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2014. aug. 5. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!