Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az úgy elég a fogyáshoz, ha...

Az úgy elég a fogyáshoz, ha naponta futok 2km-t, és ugyanúgy eszek mint eddig, csak kisebb adagban?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam hogy ha hozzászokik a szervezetem a 2km-hez, akkor leáll a fogyás és növelni kell a kilóméterek számát. Ez igaz? Ja és még annyit hogy este hat után nem szoktam enni, és az édességtől is búcsúzni akarok, igaz, eddig is naponta csak egy szelet csokit vagy jégkrémet ettem. Az ugyanúgyeszek mint eddig csak kevesebbet részhez: általában reggelire szendvicset vagy péksüteményt eszem, ebédre meg amit épp főz anyukám.:D

14/L



2016. júl. 5. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Akkor elég, ha így kalóriadeficitbe kerülsz. Szerintem azért kell a km-t emelni, mert 2 km semmi... De én is úgy tudom, hogy a test megszokja az azonos mennyiségű mozgást s optimálisabban, kevesebb kalóriában is képes megvalósítani. Nem tudom, ebben mennyi az igazság, nekem mindegy, mindenképpen kell hozzá egy csomó energia (relatíve, 2 km tényleg csöpp. bár ne beszéljek a mai 4 perc kocogásommal, ami egyébként bámulatos az eddigihez képest. volt viszont egy óra gyaloglás, tegnap másfél óra súlyzós edzés s ez még csak a kezdet. de ha tízszer ennyit mozognék, akkor is simán elronthatnám az étkezéssel).


Nem tudom, mit főz édesanyád s mit eszel este, de ha sosincs elég fehérje, az nem lesz jó. Főleg ha keveset eszel, nem fér bele a sok szénhidrát. Megfelelő tápanyagbevitel kell, ez a leírásból nem derül ki, hogy akár körvonalakban meglesz.

2016. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!