Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 napja lázas vagyok, tegnap...

3 napja lázas vagyok, tegnap eszméletvesztésem is volt, ma megint magas a lázam, mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Nos, tegnap reggel fogmosás közben összeestem, elájultam, előtte nap voltam ügyeleten mivel lázas voltam ( 38.5) doki azt mondta vírus, én tudtam, hogy nem 2 hete nem mentem emberek közé mizofób is vagyok tehát még a saját autóm kormányát is naponta alkoholos kendővel áttörlöm, senki nem járt nálunk, szülők,tesó nem beteg, szóval vírus kicsit esélytelen. Tegnap 6 órát voltam kórházba kaptam infúziót röntgenezték a mellkasom ( tüdőgyuszira gyanakodtak nem jött be ) cukor éhgyomorral 5.4 volt vizelet is negatív lett, 1 liter infúzió után hazaengedtek, ma reggel 37,2 volt a lázam, délután már 38 most meg 38.7 és a fejem is fáj, de náthás nem vagyok viszont bizonytalannak vélem a járásom.


Ma-holnap biztos nem megyek kórházba mivel ilyenkor telt ház van. Házi dokihoz megyek másodikán.


Addig adhattok tippeket, hogy mi a csudi-mudi lehet velem...


20/F


2018. dec. 31. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Influenza szerű megbetegedés.Igyál sok folyadékot,és pihenj.
2018. dec. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Attól, hogy hipohonder beteg vagy, még a vírusok/baktériumok megtalálnak. Amik a levegőben is benne vannak, hiába törölgeted a kormányod.

A 37.2 nem láz,még csak nem is hőemelkedés a mai tudomány állása szerint.

38.5 felett beszélünk lázról, tehát lehet sima meghülés esetedben.

De ha attól megnyugszol, szedjél valami placebot/homeopátiás cuccot és erősen koncentrálj a gyógyulásra. Éjfél után elmúlik!;)

2018. dec. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
A vírus lappangási ideje közel 2 hét, jellegzetes influenza vírus szerű tünetek.
2018. dec. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

A láz mégiscsak valami fertőzésre utal, akár voltál emberek között, akár nem...

Azért vigyázz nagyon, akár agyhártyagyulladás is lehet!

2018. dec. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Láz 38,5 felett van ez alatt max hőemelkedés. Nem tudom miért vannak az emberek oda egy kis hőemelkedésétől hogy úr isten de lázas. Nem is értem minek mentél ennyivel kórházba. Otthon is tudod magad kezelni lázcsillapító és bár manapság már nem ajánlott de én még mindig hűvös vizben megfürdöm. Ennyire ne akarj már meghalni.
2018. dec. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösz skacok! De a legnagyobb bajom a 'megborúlás volt, az eszméletvesztés..
2019. jan. 1. 00:20
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
A legnagyobb bajod a kamubetegséged.
2019. jan. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Most kezdjek hinni a távgyógyításba? 36.2 lett a testhőm, kösz.


Boldog új évet :)

2019. jan. 1. 01:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!