Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig kell bent tartani a...

Meddig kell bent tartani a pezsgőkúpot?

Figyelt kérdés
A betegtájékoztató nem írja, és felhelyezés után ingert hoz rögtön, de csak a kúp jön ki. Ez is olyan mint a glicerines, hogy az inger ellenére még bent kell tartani egy ideig? Meddig?

2019. jan. 2. 08:57
 1/2 anonim válasza:
100%
Addig tartsd benn, amig BIROD. Én ezeket a hülye kemikáliákat nem tartom célszerünek. Keress privátban.
2019. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én 20 percig szoktam bent tartani. Felhelyezést követően feküdj hasra, úgy enyhe csak az inger, de egy idő után így is erősödni fog. Nem mindig jön be ez a póz, ilyenkor a hason fekvő helyzetből pucsítósba megyek át. A nagyon erős inger is megszűnik így. Egyébként úgy vettem észre, hogy nekem így sokkal hatásosabb. (gondolom, mert mélyebbre folyik) De vigyázz, mert mikor felkelsz az rohanós lesz utána, szóval legyen közeben az illemhely. :) Kereshetsz privátban is ha szeretnél még kérdezni. Egyébként sokkal hatékonyabb a pezsgő kúp, mint a glicerines. (szerintem)
2019. okt. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!