Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Herezacskón fehér kemény...

Herezacskón fehér kemény pattanás kinézetű cucc bár nem az nem lehet kinyomni mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha sikerül is “jól„ megnyomni akkor ilyen fehér cérnavékony valami jön belőle.

2019. jan. 2. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami faggyú cucc, nekem is volt egy ilyen régen. Nem múlik el magától. Nyomd ki teljesen, a körmöddel is segíts rá a végén, ürítsd ki amennyire csak tudod. Nekem 1-2x visszajött, mielőtt végleg el tudtam tüntetni, de azóta se híre, se hamva.
2019. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ akkor ezek szerint nem lesz bajom tőle ha magam távolítom el.? Érdemes előtte kiáztatni, hogy puhuljon? Vagy nem fog?
2019. jan. 2. 23:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod. Én nem áztattam, kinyomtam a cérnát úgy ahogy van, addig ameddig jött.
2019. jan. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát akárhogy nyomkodtam körömmel és a nélkül nem sikerült kinyomni van egy kissebb azt ki tudtam de a nagyot nem sikerült
2019. jan. 3. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod egy vékony, fertőtlenített tűvel megszúrni, hogy kijöjjön. Vagy menj bőrgyógyászhoz.

Annó amikor ez után gugliztam, azt olvastam, hogy ekörül a faggyú körül van egy vékony tok, emiatt nem nagyon szívódik fel magától. Gondolom annak meg kell repednie, hogy kijöjjön. Arra is emlékszem, hogy valaki bőrgyógyásszal vetette ki, vékonyan megvágták a bőrt, és egyben pattintották ki neki az egész göböt tokostul. De mint írtam, én és sokan mások csak simán az anyagot nyomtuk ki belőle, és úgy is működött (ha nem is feltétlenül elsőre).

2019. jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miután nem tudod,jobb ha békén hagyod őket.Minden buta válasznak meg nem ülsz fel .A zacsin nagyon sok izzadás mirigy van .Nem véletlenül .
2019. jan. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!